ARŞİV

01-04 Aralık 2016 tarihinde Antalya’da yapılan “1.Uluslararası Türk Dünyası Eğitim Bilimleri ve Sosyal Bilimler Kongresi” web sitesine ulaşmak için lütfen tıklayınız. Sayfada Kongrede sunulan bildirilerin tam metinlerine, hakem heyetlerine sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.


07-10 Aralık 2017  tarihinde Antalya’da yapılan “1.Uluslararası Türk Dünyası Mühendislik ve Fen Bilimleri Kongresi ” web sitesine ulaşmak için lütfen tıklayınız. Sayfada Kongrede sunulan bildirilerin tam metinlerine, hakem heyetlerine sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.


7-8 Aralık 2018  tarihinde Antalya’da yapılan “ 2.Uluslararası Türk Dünyası Eğitim Bilimleri ve Sosyal Bilimler Kongresi ” web sitesine ulaşmak için lütfen tıklayınız. Sayfada Kongrede sunulan bildirilerin tam metinlerine, hakem heyetlerine sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.


7-10 Kasım 2019  tarihinde Antalya’da yapılan “ 2.Uluslararası Türk Dünyası Mühendislik ve Fen Bilimleri Kongresi ” web sitesine ulaşmak için lütfen tıklayınız. Sayfada Kongrede sunulan bildirilerin tam metinlerine, hakem heyetlerine sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.


12-15 Kasım 2020  tarihinde Antalya’da yapılan “ 3.Uluslararası Türk Dünyası Eğitim Bilimleri ve Sosyal Bilimler Kongresi ” web sitesine ulaşmak için lütfen tıklayınız. Sayfada Kongrede sunulan bildirilerin tam metinlerine, hakem heyetlerine sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.