Bildiri Gönderme

Bildiri sistemi için lütfen tıklayınız
Sistem aşağıdaki şekilde sizi karşılayacaktır. Eğer üye olmuşsanız E-posta ve şifrenizi yazarak sisteme girebilirsiniz. Değilseniz “YENİ ÜYELİK”  butonuna tıklamanız gerekmektedir.

İlk olarak UYRUĞUNUZU seçmelisiniz.

Uyruk olarak TÜRKİYE seçen kişiden TC KİMLİK No girilmesi istenir. Sistem Türk Eğitim Sen ve UAESEB  üyelik kontrolü yapmaktadır.

Sorgulama ekranın aşağıdaki gibidir. Ad,Soyad,Telefon, Unvan, Kurum, e-posta bilgilerini girerek kendinize bir şifre belirleyiniz. Dr. unvanlı üyelerimiz istekleri halinde Hakem olarak görev almak istiyorlarsa “Hakem olmak istiyorum” seçmeleri yeterlidir. Daha sonra Kaydet ile sisteme kayıt işlemini tamamlamış olursunuz.

Sisteme giriş yaptığınızda “Profil” sekmesinden üyelik bilgilerinizi, “Bildiri Sistemi” sekmesinden bildiri gönderme, güncelleme, bildirinizin durumunu görebilirsiniz

Bildiriler Sekmesinde yüklemiş olduğunuz bildirinin no, adı, sisteme yükleme tarihini, bildiri durumunu, güncelleme gibi işlemleri yapabilirsiniz.

Üyemiz en fazla iki bildiri gönderebilir ve bildiriler en fazla 4 yazarlı olabilir. Bildiri Özeti (Türkçe ve ingilizce ) En az 250 , en çok 300 kelime yazılmalıdır. Anahtar kelimeler en az 3 en fazla 5 kelime olabilir.  Birden fazla yazarlı bildirilerde diğer yazarlardan sadece Sistem Türk Eğitim Sen ve UAESEB  üyelerine kabul mektubu gönderileceğinden mutlaka “TES ÜYESİ” kısmı seçilmeli ve TC KİMLİK numarası yazılarak sorgulama yapılmalıdır. Bu işlemin yapılamaması halinde yazar Türk Eğitim-Sen veya UAESEB kontrolü yapılamayacağından kabul mektubu gönderilmeyecektir.
Sistem eksik olması halinde kayıt yapmamaktadır. Hatalı olan bölümü kırmızı çerçeve içerisine almaktadır.